Serhend Yapı A.Ş. - Endüstriyel Zemin ve Yapılar | Tel:+90 (216) 693 01 03

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın

Telefon: +90 (216) 693 01 03
Mühendislik Hizmetlerimiz

Mühendislik Hizmetlerimiz

Bizim için EMNİYET herşeyden önce gelir. Yapılarınızın Statik hesapları her türlü risk göz önünde bulundurularak yapılır. Mühendislerimiz her an Mesleki eğitimlerini devam ettirmektedir. Düzenli olarak yapılan seminer, konferans, sempozyum ve panellere katılarak; Mühendislikte sadece okuldan alınan eğitimle yetinmezler. Bilgisayar destekli tasarım yapmaktayız. Tüm programlarımız lisanslıdır.

SERHEND Yapı Müteahhitlik Hizmetleri

SERHEND Yapı Müteahhitlik Hizmetleri

Endüstriyel Tesisler:

Endüstriyel tesislerin yapımında öncelik fizibilitedir. Sanayicimiz; ilk yatırım maliyetlerini ekonomik tutamazsa; işletme sermayesini bitirmektedir. İşe başlarken sıfır sermaye ile başlayınca da kısa zamanda kriz yaşamaktadır. Endüstriyel tesisler için önemli olan; fonksiyon olarak o işe elverişli olması, kafi emniyette ve biraz da estetik olmasıdır. Ancak zaman zaman çok ısrafa gidildiğini görmekteyiz. 

Biz; hem yeterince estetik, hem yeterince emniyetli ve hem de ekonomik yapmaktayız. Bunu nasıl başarıyoruz? Çünkü bizim önyargılarımız yoktur. Ne demek şimdi bu? Biz İnşaat Mühendisiyiz. Biz Beton Mühendisi, Çelik Mühendisi, Ahşap mühendisi , prefabrik mühendisi değiliz. Biz İnşaat Mühendisiyiz. Hiçbir yapım tekniğine karşı önyargımız veya bağımlılığımız yoktur. Biz yeri gelince Betonarme , yeri gelince Çelik Konstrüksiyon, yeri gelince Ahşap veya betonarme prefabrik kullanırız.

Yapı sistemini seçerken; beklenen fonksiyonları karşılayacak ama ekonomik olan sistemi seçeriz.

Konutlar:

Biz sosyal hayata değer veririz. Bunun için yalnızca siteler kurarız. Ortak yaşam kültürü oluşturmaya çalışmaktayız. Biz apartmanda yaşayan her insanı tek kalıba sokmaya çalışan zihniyete karşıyız.Aynı binada oturan insanların farklı tercihlerini dairelerine yansıtırız.

Her gelir grubu için ayrı siteler yaparız. Alt ve üst gelir gruplarını aynı bina da oturtmak problem oluşturmaktadır. Ama yaklaşık aynı gelir grubundan insanlar olunca daha iyi bir ortam sağlanmaktadır.

Sosyal Tesisler:

Hastane , Okul ve Otel gibi sosyal tesislerin ihtiyaca yönelik olarak projelendirmesinden , anahtar teslimi inşaatına kadar üstlenmekteyiz. Dünyanın çeşitli ülkelerini gezen Mühendislerimiz bu konuda, Dünyanın nasıl konsept uyguladığını yerinde görerek ülkemiz insanına uygun bir şekilde yapılmasını sağlar. Özellikle Hastane konusunda ciddi bir birikimimiz vardır.

SERHEND Yapı Zemin Kaplama Hizmetlerimiz

SERHEND Yapı Zemin Kaplama Hizmetlerimiz

İleri zemin kaplama tekniklerimiz için lütfen diğer sitemizi ziyaret ediniz

www.ncoat.net